RIMA BERDNIKOVIENĖ
Ilgą laiką, iki 30 metų buvau sistemos dalimi, gyvenau pagal tuos standartus, kuriuos padiktavo šeimyninė sistema, diktavo sociumas, dariau klaidų, pasiduodavau pagundoms, turėjau daug energijos, ryžto, motyvacijos, kol vieną dieną mano gyvenime pradėjo vykti dalykai, kurie duodavo suprasti, kad pasaulis yra ne toks, tokį aš matau, kad gyvenimas yra ne toks, kokį aš įsivaizduoju ir kokį "paišo" man išorinė aplinka.
Po truputį, po žingsnelį pradėjau tyrinėti. Susidurdavau su nesupratimu, pasipriešinimu, bet ėjau. Keičiausi aš, keitėsi žmonės aplink mane ir dabartiniame taške aš suprantu, jeigu tada aš neišgirščiau savo vidinio balso, nepradėjau analizuoti, kodėl aš tiek turiu išgyventi, aš jau nebūčiau čia, geriausiu atveju, turėčiau fizinę ar psichinę negalia, nes tame etape gyvenimo energijos atsargos jau išseko ir jėgų panešti ir pakelti vidines traumas jau nebūtų.
Aš džiaugiuosi, kad aš pilnai realizuoja save, kuriu ir mokinu kurti kitus. Tai mano laimė, bet tas kūrybos šaltinis negali aprūpinti resursai tiek, kiek viduje buvo skausmo, todėl mano siela, mano psichika vesdavo mane, o aš ėjau. Ji geriausiai žinojo kelią, per kurį aš pasieksiu giliausių savo vidinių kampelių.
Pradėjau nuo ezoterikos, numerologijos, žengiau į bioenergetiką, pasimokiau jogos filosofijos, psichologijos. Viską patyriau per save. Labai giliai suvokiau kokiais būdais siela ir psichiką eina į vientisumą ir kaip ji atsistato.
Kartais tai tas pats kaip ištaisyti sulaužytus kaulus. Reikia juos sulaužyti vėl ir duoti suaugti teisingai. Skausminga, bet tai galima išgyventi. Ne visiems atsistatymas būna skausmingas, bet bet kuriuos atveju, jis vertas to.

Tartautinės Reparacinės Psichologijos Akademijos studentė
Sertifikuota numerologijos praktikė
Sertifikuota ThethaHealing praktikė
Sertifikuota Reiki II praktikė
Baigus Tartautinę Hatcha jogos Akademiją
nuo 2014 metų grožio srities specialistė
nuo 2017 metų grožio srities trenerė
Trijų vaikų mama ir daug transformacijų patyrusi siela