RIMA BERDNIKOVIENĖ

Ilgą laiką, iki 30 metų buvau sistemos dalimi, gyvenau pagal tuos standartus, kuriuos padiktavo šeimyninė sistema, diktavo sociumas, dariau klaidų, pasiduodavau pagundoms, turėjau daug energijos, ryžto, motyvacijos, kol vieną dieną mano gyvenime pradėjo vykti dalykai, kurie duodavo suprasti, kad pasaulis yra ne toks, tokį aš matau, kad gyvenimas yra ne toks, kokį aš įsivaizduoju ir kokį "paišo" man išorinė aplinka.

Po truputį, po žingsnelį pradėjau tyrinėti. Susidurdavau su nesupratimu, pasipriešinimu, bet ėjau. Praėjau didžiulę transformaciją nuo sunkių vaikystęs traumų iki EGO transformacijos ir savo jėgos atskleidimo.

Savo dvasinį kelią pradėjau nuo ezoterikos, numerologijos, žengiau į bioenergetiką, pasimokiau jogos filosofijos, psichologijos, regresoligijos, runologijos, TethaHealing, Reiki, mokiausi iš aiškeregių dirbti su subtiliuoju planu, energijomis. (Reiki, ThethaHealig, runų atsisakiau dirbti per egregorius, nes pasikliaunu savo pačios energija

Viską patyriau per save. Labai giliai suvokiau kokiais būdais siela ir psichika eina į vientisumą ir kaip ji atsistato.
Kartais tai tas pats kaip ištaisyti sulaužytus kaulus. Reikia juos sulaužyti vėl ir duoti suaugti teisingai. Skausminga, bet tai galima išgyventi. Ne visiems atsistatymas būna skausmingas, bet bet kuriuo atveju, jis vertas to.

Tartautinės Reparacinės Psichologijos Akademijos studentė, psichinių traumų atstatymo praktikė
Domiuosi parapsiphologija
Sertifikuota regresologė ir runologė
Sertifikuota numerologijos praktikė
Sertifikuota ThethaHealing praktikė
Sertifikuota Reiki II ir Kundalini Reiki praktikė
Baigus Tartautinę Hatcha jogos Akademiją
Mokausi iš aiškeregių ir realizuotų Meistrų dirbti su subtiliuoju planu
Energopraktikė
9 metus pradirbau grožio srities specialistė ir trenerė
Trijų vaikų mama ir daug transformacijų patyrusi žvaigždžių siela