VEBINARAS
Perėjimas iš senų programų į naujas
Šis vebinaras skirtas išmokti transformuoti savo emocijas, paleisti senus šablonus, praplėsti sąmonę naujam Žemės ciklui
Kas AŠ?
Esu Rima, dvasinis ieškotojas, kuris tyrinėja, analizuoja reiškinius Visatoje, Žemėje, žmogaus psichikoje. Esu mokinys, kuris nuolat klausia “o kodėl taip yra?".
Per daugybę klausimų ir atsakymų, analizių, tyrinėjimo, regreso, chanelingo, per pakylimus ir nuosmukius, per darbą su protu ir pasąmone pakilau virš iliuzijų ir šablonų ir priėjau prie pasaulio mątymo, kuris akimis nėra matomas ir protu nėra suvokiamas, kur susijungia psichologija ir ezoterika
Mano misija Žemėje, atrasti savyje šviesą ir meilę, išskleisti savo unikalią energiją, struktūrizuoti gaunamas žinias ir pradėti tuo dalintis, padėti Žemei pereiti į sekanti evoliucijos ciklą, padėti žmonėms išpakuoti jų unikalumą ir kartu pereiti į dvasingesnį kvantinį takelį.
Kviečiu artimas sielas eiti kartu

VEBINARO IDĖJA
Daugeliui jau nėra paslaptis, kad Žemės planeta pasiruošusi pereiti į aukštesnias vibracijas.

Iki šio laiko, žmonių sielos gaudavo patirtį 3D Matricos pagalba. Gyveno be galimybės naudoti savo unikalias energijas, nes turėjo susipažinti su savo energijos priešingumu, kad suvokti kainą, pasekmės po neteisingo jos panaudojimo. Per tą laiką sielos gavo pakankamai neigiamos patirties 3D Matricos tamsių egregorių pagalba, jos sustiprėjo ir “užaugo".

Dabar ateina laikas išeiti iš senų programų, kur buvo tarnavimas ir pereiti į dvasingą etapą- kurimą❤️
Dabar į Žemės planetą ateina daug energijų, pravalančių senas programas. Protui paleisti seną be suvokimo yra be galoskausminga.
Todėl struktūrizavus gautą informaciją ruošiu vebinarą šia tema
KĄ SUŽINOSI IR GAUSI?
  • Sužinosi kas laukia naujame laiptelyje. (5D)Kam to reikia, kodėl buvo kitaip
  • Sužinosi naujas tvarkas, taisykles, programas: santykių, pinigų, pašaukimo prasmę. Kas yra meilė sau ir kaip ja dalintis ištikrųjų.
  • Suprasi kam buvo reikalingos senos programos, mazgai su tėvais, neigiamos emocijos, baimės, gėda ir kaltė.
  • Sužinosi kaip savarankiškai pervedinėti save į kitą laiptelį.
  • Išmoksi diagnozuoti savo blokus per savianalizę. Pamatyti, kas tau trukdo pereiti į kitą lygį, pasireikšti.
  • Sužinosi apie gilius procesus po perėjimo: seksualinę energiją ir jos nukreipimą, kitą čakrų sistemą, ekstrasensorinius sugebėjimus.
  • Procese parodysiu kaip įsižeminti, rasti ryšį su savo dvasiniais vedliais, grįžinėti į meilę, duoti sau resurso, kaip atstatinėti savo savivertę su naujais kodais
  • Sužinosi kaip atstatynėti savo moterišką ir vyriškas dalis.
  • Pažvelgsi į savo gyvenimą kitaip, daugiau vietos rasi džiaugsmui ir meilei.
Pokyčiai tavo gyvenime įvyks GARANTUOTAI, jei pradėsi naudoti gautas žinias
Atsiliepimus skaitykite Instagrame: Rima.Parapsichologija
DATA
LAIKAS
jau įvyko, įrašas.
Vebinaro įrašo kaina 49€ 35€


Jeigu nuspręsite pratęsti mokytis su manimi kurse “Sugrįžimas į sąvastį", šis mokėjimas bus įtrauktas į kainą. (planuojamo kurso vertė 250€, 2mėn).
Registracija